#39: Nové Designui nabírá obrátky

Období
7.–13. 8. 2023
Lukáš Augusta - UI/UX designér

Tady Lukáš—UI/UX designér. Tvořím Designui. Tohle je moje pracovní backstage. Sdílím své pracovní zákulisí. Transparentně ukazuji, na čem pracuji, co plánuji, co se učím a co se mi daří.

Poslední týden jsem ladil drobnosti okolo Designui. Pro připomenutí - Designui, původně pro designéry, se nově rozšířilo i o publikum vývojářů. Pracuji na komunikaci, marketingu a strategii. Ladím web. Brzy budu více testovat a posouvat vpřed.

První pracovní nabídky

Pomalu roztáčím kola inzerce. Na Designui se objevily první pracovní příležitosti. Tak se těším z toho, že to funguje a že reálně nabídky nezapadnou, ale opravdu se dostávají ke kandidátům.

Zpětná vazba

Podařila se mi získat další zpětná vazba, že Designui funguje. Nejdůležitější důkaz, když chci prodávat. Důkaz mám dokonce oboustranný a přečíst si jej můžete na prodejní stránce pro firmy.

Hodnocení firmy i kandidáta.

Reklama a marketing

Nově bych se chtěl pověnovat i tématu výkonností reklamy. Začnu s Facebookem. Přichystám několik vizuálů a budu testovat, jak na ně bude publikum reagovat. Cílem je rozšířit povědomí o projektu rozkřiknout jej i mezi vývojáře webů a aplikací.

Dokončená automatizace email marketingu

Minule jsem psal o tom, jak se chystám automatizovat sdílení nového obsahu z Airtable na sociální sítě a upozornění na emaily odběratelů. Zbývá mi propojit sociální sítě a během následujícího týden budu vše testovat.

Nový obsah na Designui

Čeká mě psaní článků na Designui. Přemýšlím, čím začít, postupně sbírám témata. Něco už mám rozepsané.

Btw: Chtěli byste vy zveřejnit článek na Designui? Jsem tomu otevřený. Dřív jsem tuto možnost nabízel veřejně, ale z několika zájemců dokázal článek dodat pouze 1 člověk. Není problém „otisknout“ třeba i váš přínosný článek na téma tvorba webů a aplikací. Pokud máte zajímavý článek, určitě se ozvěte.