Kdo jsem? Co umím? Čemu se věnuji?

Jsem UI/UX designér. Tvořím designy webů a aplikací. Tvořím i weby na Webflow. Kromě toho mám přesah do copywritingu, marketingu a psychologie prodeje.

Posledních 7+ let jsem pracoval na návrzích webů a aplikací pro malé, střední i velké společnosti. Spolupracoval jsem s jednotlivci i týmy. Nahlédnul jsem do korporátů, startupů nebo agentur. To všechno dělám na volné noze.

Vidím i pod pokličku. Vím, jak weby a aplikace fungují po technické stránce. Mám zkušenosti s back-endem i front-endem. To ocení vývojáři při předávání výstupů.

Lukáš Augusta – Design webů a aplikací

Vzdělání?

Základní škola

Pilně a úspěšně jsem se věnoval českému jazyku → předpoklad pro copywriting.

Střední průmyslová škola elektrotechnická — obor Technické lyceum

Pokořil jsem deskriptivní geometrii → předpoklad pro rýsování, přesnost a systém.

Ekonomická informatika na Mendelově univerzitě v Brně — specializace na webové aplikace

Programování, front-end, databáze, grafika, webdesign, digitální fotografie → při tvorbě webu nebo aplikace vidím i pod pokličku.

Sebevzdělávání

Na denní bázi se rozvíjím čtením těch nejlepších knih a kurzů od světových autorů. Zajímá mě design, psaní prodejních textů, psychologie prodeje, marketing i další oblasti.

Můj přístup?

Čistota, jednoduchost a jasné sdělení informací.

Zdlouhavé a nákladné výzkumy nebo analýzy u mě nehledejte. Jdu rovnou na věc. Do ostrého návrhu rovnou kombinuji grafiku, obsah a strukturu. Ušetříte tak čas i peníze.

Zakládám si na designu čistých uživatelských rozhraních, kde informace vyjadřuji jasně, logicky a přehledně. Jednoduché, ale promyšlené uživatelské rozhraní = pochopitelné a výdělečné.