Ceník služeb

UI/UX design, Webdesign, Webflow, Copywriting
Ve zkratce: 900 Kč/hod. včetně DPH.

Kolik průměrně stojí návrh webu, e‑shopu, webové aplikace nebo mobilní aplikace (cca. 7 obrazovek)?

±30 000 Kč s DPH

Kolik průměrně stojí vývoj webu na Webflow?

±30 000 Kč s DPH

Co určuje výslednou cenu?

Ceny se odvíjí od objemu práce. Vždy zaplatíte jen tolik, kolik času naměří automatický měřič.

Veškerou pracovní aktivitu na vašem projektu měřím automatizovaným softwarem Timely, který sám zaznamenává aktivitu v PC. Nic nemusím proto hlídat a tahat z prstu. Jednoduše vám budu zasílat reporty o tom, kolik času projekt zabral.

Hodinová sazba a co se počítá?

Rozumím tomu, že máte pro svůj projekt vyhrazený rozpočet. Ať už malý nebo velký. Vždy se dá vymyslet vhodné řešení. Společně probereme, kde se dá ušetřit a do čeho investovat. 👋

Veškerou práci cením hodinovou sazbou 900 Kč včetně DPH. Do mojí práce započítávám rešerše, chystání podkladů, samotný design, tvorbu webu, hovory i schůze. Prostě vše. Proto doporučuji spolupracovat efektivně. Kdo má správně nachystané podklady, ušetří. Ve výsledku může návrh webu stát 15 000 Kč nebo i 100 000 Kč.

Nebojte se, na základě dodaných podkladů si hrubý odhad ceny určíme.

Sami si vyberte, s čím vším vám pomohu

Je pouze na vás, jakou část práce na mě necháte. Mohu vám navrhnout celý web/aplikaci a nebo pouze část. Mohu vám pomoct se strukturou a obsahem webu/aplikace nebo mi můžete poskytnout wireframy. Texty mi dodáte buď vy nebo vám s nimi pomohu já.

Spolupráci berte zodpovědně

Vím, že je těžké najít někoho, na koho je spolehnutí. Svoji práci dělám poctivě, a proto na oplátku žádám podobný přístup od svých partnerů.

Podmínky spolupráce

Je to jednoduché. Razím heslo: „Za dobrou práci dobré peníze“.

  • ✍️ Zakládám si na dobré komunikaci. Buďme v kontaktu a minimálně jednou denně si kontrolujeme e‑mailové schránky. Týdenní prodlevy v komunikaci nepřináší nic dobrého.
  • 🇨🇿 Pracuji pouze na českém trhu, a proto fakturuji pouze českým subjektům. Sídlím v Olomouci.
  • 🇬🇧 Anglicky rozumím. Váš projekt může být v AJ nebo jiném jazyce. Komunikuji však pouze v ČJ.
  • 💰 „Dobré účty dělají dobré přátele“. Pokud si něco objednáte, plaťte ideálně do druhého dne. Maximálně do data uvedeného na faktuře. Rohlíky v obchodě také neplatíte s měsíčním zpožděním. 🥖
  • 😰 Pokud nastane jakýkoliv problém (např. v cash flow), dejte mi to vědět dopředu, ať se můžeme domluvit na dalším postupu.
  • 📐 Návrhy webů a aplikací zpracovávám v programu Figma, pokud se nedomluvíme jinak.
  • 🌾 Každý projekt musím začínat od nuly. Startuji vždy na „zelené louce“. Nedokončuji cizí návrhy nebo weby. Pro efektivitu musím mít nastavený vlastní systém.
  • 🌗 Záloha 10 000 Kč předem. Je‑li odhadovaná konečná cena nižší, tak zálohu tvoří 50 % z odhadu.
  • 🌕 Právo další průběžné fakturace vždy po uběhlých 10 000 Kč. V dalších pracích nepokračuji, dokud není uhrazeno. Takto si obě strany navzájem kryjeme záda. Vy dostanete výstup, já odměnu. Průběžně.
  • 💽 Pokud čekáte odevzdání nějakých dat, tak zdrojové soubory zasílám až po doplacení zbylé částky.

Zní to fér? Napište mi na luk.augusta@gmail.com nebo do chatovacího okna. Nezávazně se zeptejte na cokoliv. Odpovím vám do 12 hodin. 👋 Budu se těšit na spolupráci.

Chcete přiblížit, jak spolupráce probíhá?