Spolupráce 🤝

Nejlepší zkušenost mám s firmami, start‑upy a malými jednotlivci, kteří hledají externího designéra. Narozdíl od agentur nabízím osobní přístup s přesahem do více oblastí.

Mojí hlavní prací je vizuální návrh webů a aplikací (UI design, webdesign). Tvořím čisté a nepřeplácané návrhy. Kladu důraz na funkčnost, jednoduchost a použitelnost (UX). Mým cílem je, aby web či aplikace přinesl klientovi úspěch a vydělal více peněz.

Navrhuji však heuristicky. Řešení dodávám na základě zkušeností, empatie a vcítění se do uživatele. Používám návrhové vzory, osvědčené praktiky a postupy z designu, prodejní psychologie, copywritingu a marketingu.

Se strukturou i obsahem webu vám také rád pomohu. Trápíte se s texty? Co kdybych je napsal já (copywriting / UX writing)?

Pomůžu vám i s tvorbou webu. Se zkušenostmi z vývoje vám vytvořím web na Webflow, a to 1:1 podle vytvořeného návrhu.

Sami si vyberte, s čím vším vám pomohu

Je pouze na vás, jakou část práce na mě necháte. Mohu vám navrhnout celý web/aplikaci a nebo pouze část. Mohu vám pomoct se strukturou a obsahem webu/aplikace nebo mi můžete poskytnout wireframy. Texty mi dodáte buď vy nebo vám s nimi pomohu já.

Spolupráci berte zodpovědně

Vím, že je těžké najít někoho, na koho je spolehnutí. Svoji práci dělám poctivě, a proto na oplátku žádám podobný přístup od svých partnerů.

Podmínky spolupráce

 • ✍️ Zakládám si na dobré komunikaci. Buďme v kontaktu a minimálně jednou denně si kontrolujeme emailové schránky. Týdenní prodlevy v komunikaci nepřináší nic dobrého.

 • 🇨🇿 Pracuji na celém českém trhu a sídlím v Olomouci. Dostupný jsem převážně online.

 • 🇬🇧 Anglicky rozumím. Váš projekt může být v anglickém nebo jiném jazyce. Komunikuji však pouze v češtině.

 • 💰 „Dobré účty dělají dobré přátele“. Pokud si něco objednáte, plaťte ideálně do druhého dne. Maximálně do data uvedeného na faktuře. Je to jednoduché. Razím heslo: „Za dobrou práci dobré peníze“.

 • 📐 Návrhy webů a aplikací zpracovávám v programu Figma, pokud se nedomluvíme jinak.

 • 🌗 Před začátkem prací fakturuji zálohu ve výši 10.000 Kč předem. Je‑li odhadovaná konečná cena nižší, tak zálohu tvoří celá částka.

 • 🌕 Výstupy ode mě získáte průběžně, proto si vyhrazuji právo vystavovat další fakturu vždy po uplynutých 10.000 Kč.

Postup práce

 1. 01

  Domluvíme si (on-line) schůzku

  Jakmile mě oslovíte a zjistíme, že jsem pro vás potenciálně vhodný dodavatel, domluvíme si hovor nebo schůzku. Probereme detaily, abychom zjistili, zda máme stejná očekávání.

 2. 02

  Potvrdíme spolupráci

  Po vyjasnění cílů a odsouhlasení spolupráce vás poprosím o uhrazení platby nebo zálohy. Za smluvní ujednání považuji psanou komunikaci. Pokud budete chtít podepsat vámi připravenou smlouvu nebo NDA, určitě jsem pro.

 3. 03

  Dodání podkladů

  Podle toho, co všechno bude obnášet moje práce, mi dodáte potřebné podklady.

 4. 04

  Začínám pracovat

  Po dodání podkladů začnu tvořit. V případě designu vytvořím 1–3 obrazovky webu nebo aplikace, které vám pošlu ke schválení. Ujasníme si vizuální směr a další podrobnosti. Po odsouhlasení, budu pokračovat.

 5. 05

  Kontrola průběhu práce

  Na vyžádání vám zpřístupním aktuální stav práce a pošlu report, kolik času už projekt zabral s aktuálními náklady.

 6. 06

  Dokončení projektu

  Na konci si výstupy projdeme, odsouhlasíme a zapracujeme případné úpravy. Zůstaneme v kontaktu pro vaše další budoucí požadavky.

Proč navázat spolupráci?

Cestu mám prošlapanou na 99 %.

Webdesign a UI/UX design
Webflow
UX (copy) writing
60+
projektů
7+
let zkušeností

Spolehlivost. Na čem se domluvíme, to platí.

Dohodnutý termín a časový horizont.

Spolehlivost při návrhu webu nebo aplikace

Vizuál bez grafických chyb a odchylek.

Vizuál a grafika bez chyb a odchylek
Oceníte

Rychlost. Spolehlivost. Transparentnost.

Rychlost, spolehlivost a transparentnost
Každý den

Pro váš projekt si vyhradím časové okno.

Vyhrazené pracovní okno pro práci na vašem projektu

Uživatelské rozhraní, co plní cíle a vydělává.

Uživatelské rozhraní, co plní cíle a vydělává

Časté dotazy před spoluprací

 • Jak dlouho trvá vytvořit návrh webu nebo aplikace?

  V ideálních podmínkách trvá návrh vytvořit zhruba 2–3 týdny. Ne měsíce. Záleží na rozsahu a množství práce. Přesnější časový odhad vám sdělím po upřesnění zadání.

 • Kolik takový návrh stojí?

  Návrh průměrného webu nebo aplikace stojí v řádu desetitisíců. Tvořil jsem projekty za 20k Kč i za 100k Kč. Půl miliónové částky to nejsou. Cenu si předem hrubě upřesníme. Podívejte se na kompletní ceník.

 • Co když nebudu s návrhem webu nebo aplikace spokojený?

  Kvalitu návrhu garantuji. V případě, že nebudete s prvním návrhem spokojeni a usoudíte, že není dostatečně kvalitní, vrátím vám bez otázek zaplacenou zálohu.

 • Budete mít pro nový projekt čas?

  Snažím se být vytížený na 70 % a nechávám si prostor pro přijímání nových projektů, aby se plynule prolnuly. Každý den si pro váš projekt vyhradím časové okno 1–2 hodin. Souběžně pracuji na cca 3 projektech.

 • Kdy začnete pracovat?

  Téměř hned. Pro rozplánování práce a zahájení potřebuji tak 2–3 dny. Jakmile si plácneme na spolupráci, zaplatí se záloha za práci a obdržím potřebné podklady, můžeme začít. Více v podmínkách spolupráce.

 • Vytváříte i weby technicky?

  Ano. Weby stavím na platformě Webflow. V případě zájmu precizně převedu web podle návrhu 1:1 do funkční on-line podoby.

Spolupráce na projektech

Zapomenuté miliardyVECTOR CertifikaceSAMarchitektiPinya HRPorodímeMagaziny.czKybertestLeadspickerAI CenterCreative DockHlídačky.czDesignuiAdvantoBrani.czAktinIT Parťák
Zapomenuté miliardyVECTOR CertifikaceSAMarchitektiPinya HRPorodímeMagaziny.czKybertestLeadspickerAI CenterCreative DockHlídačky.czDesignuiAdvantoBrani.czAktinIT Parťák

Co říkají na spolupráci partneři?

Lukáše jsem znala jako profesionála již delší dobu. Když jsem potřebovala vyřešit vlastní webovou prezentaci, neváhala jsem se na něj obrátit. Komunikace byla hladká a svižná. S výsledkem práce jsem nadmíru spokojená, určitě ho můžu doporučovat dále. Jako kodér velmi oceňuji, že k tvorbě návrhů používá jednotný systém a dodává style guide, což mi přináší velkou úsporu času a práce.

Lukáše jsem oslovil, aby po 10 letech redesignoval web Magaziny.cz. Komunikace s ním je jednouchá, správně odtušil naše potřeby a navrhl i úpravy nad rámec původního zadání. S výsledkem jsem velmi spokojen a doporučuji jej dál.

„S Lukášem jsem spolupracoval při tvorbě našeho webu www.it-partak.cz. V roli externího UI/UX konzultanta nám pomáhal odhalit slabá místa a posunul web o příčku výš. Je fajn, že si dává záležet na detailech. Z jeho názorů je cítit zkušenost a spolupráci s ním doporučuji.“

„Dlouho jsem se rozhodoval, komu svěřím tvorbu webu pro náš spolek DarkSide Movement. Dostal jsem od kamaráda kontakt na Lukáše s tím, že jeho práce za to stojí. Šel jsem do toho a nelituji. Web splňuje účel na 100 %. Spolupráci hodnotím kladně. Vždy, když byl problém a potřeba něco řešit, dočkal jsem se rychlé odpovědi a řešení.“

„Lukáš je skvělý webový designér, se kterým se velice efektivně spolupracuje.“

„Lukáš nám pomohl sestavit design a development tří webů na platformě Webflow. I přes náš „startupový přístup“ Lukáš zvládl vše na čas a bez problému jsme se vešli do předem určeného budgetu. Děkujeme za spolupráci!“

„S Lukášem jsme spolupracovali na redesignu naší aplikace, která umožňuje zaměstnancům rychlejší a jednodušší přístup k již odpracované mzdě. Lukáš bezpochyby naplnil naše očekávání. Ocenili jsme především jeho rychlost, vstřícnostbohaté zkušenosti s UI principy, které vnesl do projektu.“

„Lukáš je velmi vstřícný profesionál, který nám kvalitně a vždy na čas zpracoval naše požadavky. Díky němu má náš web mnohem větší sledovanost. Děkujeme za skvělou práci a těšíme se na budoucí spolupráci.“

„Lukáš díky kreativnímu a kvalitnímu zpracování dokázal našemu projektu přidat další rozměr. Moc se nám líbí také jeho vstřícný přístup, proto hodláme  naší dlouhodobé spolupráci i nadále pokračovat.“

„Lukáše mohu jenom doporučit. Skvělá komunikace, termíny dodržuje a výsledná práce byla nad mé očekávání. Rád s ním budu i do budoucna spolupracovat. Díky Lukáši za profesionální přístup.“

„Lukáš je super. Design má kvalitně zvládnutý. Ctí základy grafiky. Našel jsem si ho pomocí článků, které píše. Nelituji ani koruny. Budu dále doporučovat.“

„Pán Augusta ma príjemne prekvapil. Narazil som na neho náhodou cez Google a nakoniec dodal skvelú prácu. Predpokladám, že jeho služby využijem znova v budúcnosti. Veľmi oceňujem hlavne rýchlosť!

„Lukáše doporučuju všem pro návrh webů. Skvělá komunikace, pěkný výsledek, rychlost zapracování dodatečných úprav a dodržování termínů.“

„Spolupráci s Lukášem jsem si opravdu užil. Ze zkušeností vím, že úroveň komunikace a rychlost odpovědí jsou naprosto klíčové, pokud deadliny hoří. S Lukášem to byla spanilá jízda s větrem o závod :) Můžu jen doporučit!“

„Lukáš má cit pro čistý design. Velká výhoda je, že se velmi dobře vyzná i v CSS, takže věci, které dělá, jsou i nakódovatelné, nejen hezky vypadající. Naposledy nám vytvářel UI onboardingu hlídaček, kde se nám podařilo zvednout konverzi o 80 %.