Reference a hodnocení spolupráce

Lukáš má cit pro čistý design. Velká výhoda je, že se velmi dobře vyzná i v CSS, takže věci, které dělá, jsou i nakódovatelné, nejen hezky vypadající. Naposledy nám vytvářel UI onboardingu hlídaček, kde se nám podařilo zvednout konverzi o 80 %.

Lukáše doporučuju všem pro návrh webů. Skvělá komunikace, pěkný výsledek, rychlost zapracování dodatečných úprav a dodržování termínů.

Lukáše mohu jenom doporučit. Skvělá komunikace, termíny dodržuje a výsledná práce byla nad mé očekávání. Rád s ním budu i do budoucna spolupracovat. Díky Lukáši za profesionální přístup.

Lukáš díky kreativnímu a kvalitnímu zpracování dokázal našemu projektu přidat další rozměr. Moc se nám líbí také jeho vstřícný přístup, proto hodláme v naší dlouhodobé spolupráci i nadále pokračovat.

Lukáš je skvělý webový designér, se kterým se velice efektivně spolupracuje.

Dlouho jsem se rozhodoval, komu svěřím tvorbu reprezentačního webu pro náš spolek DarkSide Movement. Dostal jsem od kamaráda kontakt na Lukáše s tím, že jeho práce za to stojí. Šel jsem do toho a musím říct, že nelituji. Výsledek mluví za vše. Web má představit náš spolek a také co vlastně děláme. Tenhle účel splňuje na 100 %. Spolupráci také hodnotím kladně. Vždy, když byl problém a potřeba něco řešit, dočkal jsem se rychlé odpovědi a řešení.

Lukáš je velmi vstřícný profesionál, který nám kvalitně a vždy na čas zpracoval naše požadavky. Díky němu má náš web mnohem větší sledovanost. Děkujeme za skvělou práci a těšíme se na budoucí spolupráci.

Lukáš je super. Grafiku má kvalitně zvládnutou. Ctí základy grafiky. Našel jsem si ho pomocí článků, které píše. Nelituji ani koruny. Budu dále doporučovat.

Uvažujete o spolupráci se mnou? Nejjednodušší je zeptat se nebo mě rovnou poptat.

— Napište nebo
zavolejte

Proberme možnosti spolupráce na vašem projektu. Zeptejte se nebo mě rovnou poptejte.

Augusta